Departmanlar

GöreviAdı-SoyadıMail Adresi
Yönetim Kurulu BaşkanıHaşim Zerdalihasimzerdali@aypamarket.com
Yönetim Kurulu Başkan Yard.Turgut Zerdaliturgutzerdali@aypamarket.com
Yönetim Kurulu Başkan Yard.Hayrullah Yıldızhayrullahyildiz@aypamarket.com
GöreviAdı-SoyadıMail Adresi
Satınalma MüdürüAbdullah Akbabaabdullahakbaba@aypamarket.com
Kategori YöneticisiŞenay Esinasenayesina@aypamarket.com
Kategori YöneticisiCelalettin Kurtcelalettinkurt@aypamarket.com
Kategori YöneticisiGülcan Avcıgulcanavci@aypamarket.com
Kategori YöneticisiNazlı Çimennazlicimen@aypamarket.com
Kategori YöneticisiÖzge Rıhtımozgerihtim@aypamarket.com
GöreviAdı-SoyadıMail Adresi
Reklam ve Sosyal Medya UzmanıAykut Zerdaliaykutzerdali@aypamarket.com
GöreviAdı-SoyadıMail Adresi
İnsan Kaynakları MüdürüHayrettin Gök
GöreviAdı-SoyadıMail Adresi
Muhasebe MüdürüNeşe Küçükmuhasebe@aypamarket.com
MuhasebeKevser Yaşarkevseryasar@aypamarket.com
MuhasebeNurdane Esennurdaneesen@aypamarket.com
GöreviAdı-SoyadıMail Adresi
Bölge Müdürüİsmail Zerdaliismailzerdali@aypamarket.com
Bölge MüdürüYusuf Zerdaliyusufzerdali@aypamarket.com